Urządzenia dla przemysłu mięsnego,rybnego i spożywczego

Bama2 to krajowa marka, która specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wyjątkowego oprzyrządowania dedykowanego dla przemysłu mięsnego oraz rybnego. Nasze oprzyrządowanie znajduje respekt wśród korporacji z całego globu – wytwarzamy linie produkcyjne, transportowe, dodatki i machiny rodzaju wózki wędzarnicze, kotły warzelne, stoły rozbiorowe do ubojni, masarni oraz zakładów przetwórstwa rybnego.

Każdy oferowany przez nas ekwipunek to wysokiej jakości produkt, który spełnia wszelkie restrykcyjne normy UE. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że maszyny oraz wyposażenie mają bezpośrednią styczność z artykułami mięsnymi, które w przyszłości trafią na półki punktów sprzedaży spożywczych – wiedząc, jak duże jest to zobowiązanie wobec społeczeństwa, stawiamy jedynie na wypróbowane komponenty oraz atestowane materiały. To właśnie dzięki temu kupując maszyny spod logo Bama2, mają Państwo pewność, że sprzęt można włączyć do linii produkcyjnej w każdej mięsnej lub ewentualnie rybnej manufakturze.

Jeśli intrygują Państwa maszyny i urządzenia dla przemysłu mięsnego, rybnego i spożywczego – serdecznie zapraszamy już teraz do wejścia na witrynę internetową oraz sprawdzenia propozycji. Tam znajduje się także kontakt do firmy. Jesteśmy otwarci na propozycje, chętnie odpowiemy na pytania lub ewentualnie zaprezentujemy katalog urządzeń. To naturalnie dzięki nam, wiele ubojni i masarni w UE ma bezpieczny, wydajny oraz solidny sprzęt i wyposażenie, jakie ułatwia codzienną pracę w przetwórstwie i poprawia wydajność. Prócz produkcji maszyn, proponujemy także całkowitą obsługę serwisową oraz montaż linii produkcyjnych – z Bama2 Państwa firma zyska nie jedynie ekwipunek, ale także merytoryczną pomoc profesjonalistów oraz serwisantów.