Apartament Podczele Kołobrzeg – Noclegi

Urlop to czas, w którym każdy oczekuje odpoczynku oraz zadowolenia. Apartament Podczele Kołobrzeg położony w jednej z dzielnic Kołobrzegu, ale leżący na jego obrzeżach to doskonałe miejsce, żeby wypocząć od powszedniego zgiełku. Taki apartament Kołobrzeg to znakomita lokalizacja pod każdym względem, szczególnie dla osób, jakie nie uwielbiają zatłoczonych miejsc, w jakich trudno o chwilę spokoju, ale dalej chcą posiadać blisko do centrum miasta i na plażę. Obrzeża tego niespełna pięćdziesięciu tysięcznego miasteczka to połączenie imponującej lokalizacji pod względem logistycznym oraz bliskości natury.

Apartament Podczele – blisko centrum, jednakże na uboczu

Apartament Podczele w Kołobrzegu jest zlokalizowany we wschodniej części miasta. Samo Podczele to statutowe osiedle miasta stawiane w niesamowitym miejscu między osadą Bagicz, a Ekoparkiem Wschodnim spoczywającym w granicach Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego. Z tego miejsca w kilka minut można dostać się do centrum miasta, wobec tego jest to świetne miejsce na urlop również dla zmotoryzowanych, jak i osób wolących spacery czy też poruszanie się rowerem. Sam Kołobrzeg nie jest dużym miastem, w następstwie tego z Podczela jest wszędzie blisko. Noclegi Podczele to idealna baza wypadowa na cały rejon.

Noclegi Kołobrzeg w Podczelu

Samo Podczele cechuje się bardzo beztroską zabudową mieszkalną, w jakiej większość obiektów stanowią piękne ceglane budynki z przed wojny. Mają one po parę kondygnacji, w następstwie tego zagęszczenie ludności nie jest tutaj nadmiernie ogromne. Ludzie nazywają ten obszar sypialnią miasta, bo brak tu znacznych obiektów handlowych, czy przemysłowych, więc dla wędrowców jest to wprost dobra lokalizacja. Apartament Podczele jest również znakomicie skomunikowany z resztą miasta, a na obszarze tej dzielnicy mieści się kompleks sanatoryjno-wypoczynkowy. Można tutaj również odkryć wszystkie niezbędne punkty usługowe oraz punkty sprzedaży niezbędne do komfortowego powszedniego życia.

Noclegi Podczele niedaleko plaży

Apartament PodczeleMiejsce dla podróżników jest pierwszorzędne też ze względu na bliskość plaży. Dzielnica znajduje się ledwo paręset metrów od morza, w następstwie tego na plażę wolno stąd dojść w parę minut. Liczne ścieżki są zagospodarowane tak, ażeby turyści komfortowo w stanie się przemieszczać na porządną oraz chwaloną plażę Podczele. Z drugiej strony zaś region graniczy z Ekoparkiem Wschodnim kultowym z ładnego drzewostanu. Są to dziesiątki hektarów lasów, po jakich wolno spacerować godzinami w obecności roślinności i zwierząt swoistych dla tego rejonu. Chcąc dostać się do centrum miasta, wystarczy przejść około pięciu kilometrów na zachód w pięknych okolicznościach przyrody. Osoby zmotoryzowane mogą przejechać drogą numer 11, jaka na wschód doprowadzi do Koszalina. Większa część turystów zwraca uwagę też na przyciągające pozostałości bazy militarnej i poradzieckiego lotniska, która stanowią lokalną atrakcję turystyczną. Plusem jest także ogromna ilość ścieżek rowerowych dopasowanych do krótkich, a też dłuższych wycieczek. W okolicy są także przystanki autobusowe.