Gdzie znaleźć najlepsze noclegi w Pieninach?

noclegi w PieninachNoclegi w Pieninach to ciekawe rozwiązanie na zbliżające się wakacje. Urzekające okolice Pienin są jednym z najlepszych wyborów na wczasy. Można tutaj odszukać wszystko, co niezbędne jest do wymarzonego wypoczynku. Cisza, spokój i śliczne widoki pozwolą naładować baterie, jakie wyczerpują się szybko w mieście. Pieniny są imponującym miejscem na pamiętny wakacyjny wyjazd.

Entuzjastów gór serdecznie zapraszamy do Góralskiego domu w Pieninach, który znajduje się w Sromowcach Wyżnych. Obiekt proponuje dwa niezależne domki Pieniny w stylu góralskim i kwatery w Pieninach w budynku kluczowym. Miejsc noclegowych jest bardzo sporo, a oferty są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W komfortowych pokojach znajdują się łazienki z prysznicem oraz TV. Lokatorzy mają także dostęp do obszernej, praktycznej kuchni oraz salonu, w jakim wolno spożywać posiłki lub wypoczywać przy kominku. Oferowane domki w górach są sześcioosobowe i w całości do dyspozycji wynajmujących. W obiekcie znajdują się dwie sypialnie umieszczone na piętrze oraz salon z kuchnią oraz łazienką na parterze, co zapewni wybitnie komfortowe warunki noclegu nawet dla w największym stopniu wymagających podróżników.

Czemu należałoby wybrać Góralski Domek w Sromowcach Wyżnych jako noclegi w Pieninach?

Nasi goście chwalą sobie noclegi w Pieninach oraz zawsze z rozkoszą do nas powracają. Domki oraz pokoje są zawsze utrzymane w czystości i zaaranżowane w niepowtarzalnym, górskim klimacie. Na podwórzu możecie Państwo korzystać z drewnianych ław oraz stołów, co pozwala na wieczorny odpoczynek po całym dniu zwiedzania i zorganizowanie grilla dla rodziny i przyjaciół. Na terenie budynku znajduje się także spora wędzarnia. Zimą jesteśmy w stanie dla Państwa zorganizować kulig razem z ogniskiem.

Góralski domek w Pieninach w Sromowcach Wyżnych – okoliczne atrakcje

Noclegi w Pieninach przyciągają przez cały rok rzeszę entuzjastów górskich wędrówek oraz amatorów letnich spływów Dunajcem. W jednym z najpiękniejszych położeń w Polsce można w samej rzeczy bajecznie odpocząć, a wszystko to zapewnia świeże powietrze i bliski kontakt z przyrodą. Będąc na urlopie w Pieninach, nie można odpuścić Trzech Koron, najwyższego szczytu gór, jaki znajduje się na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Na uwagę zasługuje także Wąwóz Homole, jaki jest rezerwatem przyrody znajdującym się parku narodowym. Warto także udać się do Ciepłych źródeł na Słowacji, czy nad Zalew Czorsztyński. Dla hołdowników historii polecamy odwiedzić ruiny zamku w Czorsztynie lub ewentualnie Zamek w Niedzicy. Dodatkowymi atrakcjami mogą być Zespół elektrowni wodnych Niedzica czy okoliczne ładne miasteczka, takie jak Krościenko czy Szczawnica, w których też wolno odkryć niemało atrakcji. Zachęcają również okoliczne lasy, w których z powodzeniem wolno odszukać atrakcyjne grzyby oraz możliwość połowu z instruktorem ryb w Dunajcu, jaki jest jedną z w najwyższym stopniu zarybionych rzek w Polsce.

Jeżeli interesują Państwa komfortowe noclegi w górach, gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas obiektu, gdzie znajdziecie wszystko, co będzie wymagane do użytecznego odpoczynku. Dla nas zadowolenie turystów jest najistotniejsze.