Generator plazmowy borelioza

Pokonać boreliozę. Generator plazmowy borelioza.

Borelioza jest chorobą, która dotyka społeczeństwa od niedawna. Choć już od ponad 100 lat znano jej objawy, dopiero w latach 80 ubiegłego wieku zaczęto kojarzyć je z chorobą przenoszona przez kleszcze. W boreliozie najważniejsze jest jak najszybsze działanie. Jest to jeden z czynników wpływających na to, że można chorobę pokonać. O tym jakie są objawy boreliozy, jak przebiega leczenie oraz co zrobić, aby skutecznie się z nią pożegnać, odpowiadamy poniżej.

Objawy boreliozy

Borelioza należy do chorób, które niekiedy jest ciężko zdiagnozować. Jej objawy nie zawsze są jednoznaczne, a zdarza się także iż powielają się z objawami innych chorób, co może być mylące nawet dla specjalistów. Do najczęstszych objawów choroby bez wątpienia należy zaczerwienienie  wokół ugryzienia, które rozszerza się objawowo. Jeżeli się pojawi, bez wątpienia wymaga to konsultacji z lekarzem. Wystąpienie rumienia nie występuje jednak u wszystkich pacjentów (dotyczy około 40%-60% osób zakażonych). Innymi objawami, które powinny zaniepokoić osobę którą ugryzł kleszcz, są bóle głowy, zawroty, zmęczenie. Do bardziej poważnych objawów należy porażenie nerwu twarzowego. Zdarza się także iż u chorych występuje zapalenie stawu, a także opon mózgowo-rdzeniowych.

Diagnostyka borelioza

Niezwykle ważne jest obserwowanie miejsca, w które wbił się kleszcz. Rumień wędrujący może pojawić się dopiero po 28 dniach od ugryzienia. W przypadku takiego i innych objawów wymienionych wyżej, należy udać się do lekarza. Badania diagnostyczne pod kątem boreliozy może zlecić specjalista zajmujący się chorobami zakaźnymi, neurolog, dermatolog, okulista. Wszystko zależy od zaatakowanego organu. Do najczęściej wykonywanych badań należy badanie serologiczne oznaczające przeciwciała, które pojawiają się w klasie IgG/IgM. Wynik takiego badania nie zawsze jest jednak jednoznaczny, gdyż zdarza się, że występują one także w krwi osób zdrowych.

Leczenie boreliozy

Przy leczeniu boreliozy najczęściej wykorzystuje się antybiotykoterapię. Nie jest ona jednak skuteczna we wszystkich przypadkach, a objawy często wracają nawet po zakończeniu przyjmowania antybiotyku. Jednym z alternatywnych sposób leczenia boreliozy jest – generator plazmowy borelioza.  Generator plazmowy to urządzenie, którego działanie polega na oczyszczeniu organizmu z wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, tasiemców, obleńców, pierwotniaków, przywr. Generator plazmowy borelioza w trakcie swojej pracy generuje fale, które wprawiają patogeny w drgania, następnie prowadząc do ich rozpadu. Terapia ta jest wysoce skuteczna, co potwierdzają między innymi reakcje Herxheimera. Terapię tego typu oferuje Centrum Zdrowia i Masaży z Katowic, które posiada doświadczenie w leczeniu boreliozy i pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. W miejscy tym klient objęty jest indywidualną opieką, diagnostyką oraz jednostkowym sposobem leczenia. Skorzystanie z terapii generatorem plazmowym w Centrum Zdrowia i Masaży jest sposobem na pokonanie boreliozy i pożegnanie się z jej objawami raz na zawsze.

generator plazmowy borelioza