Broad Peak Film

Broad Peak FilmZdjęcia filmowe kręcone w ciężkich warunkach żądają nie tylko wyśmienitego podejścia, oprzyrządowania oraz przygotowania, jednak także wsparcia zawodowców. Jest tak szczególnie, gdy produkowane są filmy wspinaczkowe. Jeżeli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie wyłącznie dla aktorów, jednak i operatorów i pełnej ekipy filmowej.  Aby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie jedynie przekazywać, jednak dodatkowo wzbudzać emocje, specjaliści powinni do granic możliwości skupić się na własnej pracy. W takiej sytuacji niebezużyteczna jest pomoc specjalistów, dla których zabezpieczanie planu filmowego typu Broad Peak Film to chleb powszedni.

Oferta Film Safety Experts skierowana jest dla twórców filmowych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego oraz którzy pragną zadbać o ekipę filmową, pracować spokojnie, bezpiecznie i w głównej mierze w oparciu o fizyczną i psychiczną pomoc obeznanych osób, jakim de facto można powierzyć życie.

Zabezpieczenia górskiego planu filmowego

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach ekstremalnych w stworzonym przez nas wykonaniu to zabezpieczenie bezpieczeństwa. Stworzony przez nas zespół to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, niemniej jednak i miłośnicy, jacy regularnie biorą uczestnictwo w ekspedycjach ratowniczych.

Jako Film Safety Experts jesteśmy entuzjastami – są wśród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści i trenerzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków naszego składu może pochwalić się wielkim doświadczeniem nie tylko jeśli gra toczy się o ratownictwo oraz wspinaczki górskie, jednak także filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych kursach, by cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na każdą okoliczność.

Obszerny zakres kompetencji oraz zdobyte doświadczenie zezwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na niesłychanie trudnym, raz za razem nieosiągalnym dla normalnego człowieka terenie, nie jedynie w górach.

Oferta  na zabezpieczanie górskiego planu filmowego

Stworzona przez nas propozycja obejmuje nie tylko zabezpieczanie planu filmowego jeśli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze predyspozycje, umiejętności i doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi także w innych ciężkich i niedostępnych miejscach.

Proponujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak: szczyty górskie, granie, mosty oraz konstrukcje industrialne, groty, rzeki, drzewa.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na regularny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych oraz ekspedycjach, nasze umiejętności są bezustannie polepszane. W związku z tym mieliśmy radość brać udział w wielu projektach, ubezpieczając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie obrazy filmowe jak:

  • Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)
  • Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Załuskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad Peak film – zadbamy o bezpieczeństwo na planie filmowym

W tej chwili mamy przyjemność zabezpieczać plan filmowy nowo powstającego filmu fabularnego Broad Peak Film, w  reżyserii Leszka Dawida. Premiera filmu jest planowana w 2020 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem każdego z członków opisującej nas ekipy, sprawdzenia referencji oraz kontaktu.