Auto Moto Show w tym roku w Gliwicach

W tym roku Auto Moto Show odbędzie się w pierwszy weekend października (5-6.10. 2019) w nowej, pięknej gliwickiej hali. Podstawowym założeniem tego wydarzenia  będzie promocja elektromobilności w praktyce.

20 samochodów elektrycznych przeznaczonych będzie na jazdy testowe dla zainteresowanych. Każdy kto ma prawo jazdy minimum 2 lata i na co dzień jeździ samochodem, będzie mógł wsiąść za kierownicę „elektryka” i odbyć kilkunastominutowy test. Oczywiście, aby mieć gwarancję jazdy, należy zgłosić się wcześniej, natomiast o tym jaki to będzie samochód zdecyduje losowanie. Do dyspozycji będą niemal wszystkie oferowane na polskim rynku od Tesli 3, przez Jaguara I-Pace, Audi e-trona, Nissana Lief’a, Renaulta ZOE czy Fiata 500e(amerykańska wersja), a modeli będzie na prawdę sporo.

W jaki sposób się zgłosić dowiesz się na stronie AutoMotoShow. Jest jedyny warunek – to prawo jazdy, które musi być wydane minimum dwa lata temu.

Oczywiście jazdy „elektrykami” to tylko jedna z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Najważniejsza to ekspozycja dziesiątek nowych modeli, które właśnie pojawiają się na polskim rynku. Perełki to cała nowa rodzina Audi A4, Mercedes EQC czy wzbudzające zawsze emocje najnowsze modele Ferrari, Alpine czy Maserati.

Każda marka zaprezentuje taki motoryzacyjny cukiereczek.

Nie ulega jednak wątpliwości, że podczas Auto Moto Show Gliwice, nie może zabraknąć driftu, palenia gumy, a także pokazów motocyklowego i quadowego stuntu, w wykonaniu czołowych polskich zawodników. Będzie strefa tuningu, samochodów historycznych, motocykli, finały sezonu 2019 PASCA, w niedzielę parada motocyklistów oraz wiele innych atrakcji. Także najmłodsi znajdą coś dla siebie w strefie kids.

Miłośników kobiecej urody zainteresują zapewne Wybory Miss Moto.

Tak więc przyjedź do gliwickiej Areny, pojedź elektrycznym samochodem i przekonaj się, że warto!

auto moto show